Firma specjalizuje się w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej, obiektów energetyki cieplnej oraz obiektów służby zdrowia. Obecnie firma świadczy szeroki zakres usług związanych z projektowaniem i nadzorem nad realizacją inwestycji. Lata doświadczenia, specjalistyczna wiedza oraz znajomość trendów rynkowych pozwoliły Nam przygotować bogatą ofertę dla przedsiębiorców i instytucji publicznych

Poprzez stosowanie zaawansowanych rozwiązań projektowych RAZEM TWORZYMY RZECZYWISTOŚĆ. Hasło to towarzyszy naszemu działaniu, dlatego wszystkie rozwiązania projektowe zawierają najnowszą myśl techniczną, spełniającą najwyższe standardy jakościowe oraz gwarantują bezpieczeństwo, korzyści ekonomiczne i niezawodność. Wzrastający potencjał intelektualny oraz techniczny firmy, a także zaufanie Klientów pozwalają nam na wykonywanie coraz bardziej złożonych i odpowiedzialnych zadań.

Oferowane przez nas usługi projektowe nacechowane są kompetencją i rzetelnością, zarówno w sferze merytorycznej, jak i technicznej. Doświadczenie, wysoka jakość robót i ich terminowe wykonanie oraz pracownicy o wysokich kwalifikacjach to nasze atuty. Wykonane przez nas usługi odzwierciedlają bogate doświadczenie i kompetencje, a wieloletnia obecność na ryku przekłada się na długą listę zrealizowanych usług inwestycyjnych.

W specjalistycznych przedsięwzięciach budowlano - instalacyjnych proponujemy pomoc na każdym etapie inwestycji oraz w optymalizacji kosztów eksploatacji, oferując między innymi: konsultacje i doradztwo techniczne, wykonawstwo ekspertyz oraz pomoc w wyborze technologii.