Firma Intech Sp. z o.o. powstała w 1989 roku. W ciągu ostatnich 25 lat zakres naszej działalności stopniowo się zwiększał. Obecnie firma świadczy szeroki zakres usług związanych z projektowaniem oraz budownictwem.

Specjalizujemy się w realizacjach inwestycji związanych z obiektami służby zdrowia, systemami ciepłowniczymi oraz budynkami użyteczności publicznej.

Poprzez stosowanie zaawansowanych rozwiązań razem tworzymy rzeczywistość. Hasło to towarzyszy naszemu działaniu, dlatego wszystkie rozwiązania projektowe zawierają najnowszą myśl techniczną, spełniającą najwyższe standardy jakościowe i tym samym gwarantują bezpieczeństwo, niezawodność i efektywność ekonomiczną.

Lata doświadczenia, specjalistyczna wiedza oraz znajomość trendów rynkowych pozwoliły naszej firmie przygotować bogatą ofertę dla przedsiębiorców i instytucji publicznych.

Dysponujemy doświadczonym zespołem specjalistów zdolnym sprostać najwyższym wymaganiom w projektowaniu, budownictwie oraz szeroko pojętym doradztwie technicznym. Staramy się aby powierzone nam zadania odpowiadały całkowicie zamierzeniom Inwestorów, a wszelkie rozwiązania były szeroko konsultowane.

Oferowane przez nas usługi projektowe i budowlane nacechowane są kompetencją i rzetelnością, zarówno w sferze merytorycznej, jak i technicznej. Pragniemy, aby nasza Spółka kojarzyła się Państwu z rzetelną i fachową realizacją powierzonych zadań oraz z zachowaniem najwyższego poziomu etyki w biznesie.

Zobacz
zrealizowane projekty

Dowiedz się więcej!